1. Niedziela Miłosierdzia Bożego otwiera Tydzień Miłosierdzia. To zaproszenie Jezusa Zmartwychwstałego do miłosierdzia ? przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych wszystkich, z którymi żyjemy na co dzień. https://www.faustyna.pl/zmbm/odpust-zupelny-na-swieto-milosierdzia/

 

  1. Dziś święto patronalne kościelnej organizacji charytatywnej Caritas. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszki na różne potrzeby działalności Caritas.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?.

 

  1. Comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity w kościele parafialnym w Żarnowie w 22 kwietnia o 17.00.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, budowę nowego domu parafialnego i funkcjonowanie całej parafii. Za dzisiejsze ofiary na tacę z racji ?drugiej niedzieli miesiąca?.

 

  1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!