1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańca Róży św. Jana Pawła II, która szczególnie modli się o beatyfikację rodziców świętego papieża: Emilię i Karola Wojtyłów.

1. W środę (06.01.2021) uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze Święte z poświęceniem kredy i kadzidła: Rzystnowo ? 9.00, Żarnowo ? 10.30 i Koniewo 12.00.

1. Za tydzień druga niedziela miesiąca ? taca przeznaczona na budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii).

1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz.

1. 24 stycznia w niedzielę o 10.30 zostanie odprawiona pierwsza comiesięczna Msza Święta w kościele parafialnym przez wstawiennictwo św. Rity i św. Jana Pawła II w intencjach, które możemy napisać na kartce i wrzucać do skarbonek w świecznikach.

1. Życzę błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!