1. Dzisiaj w kościele parafialnym o 10.30 druga comiesięczna Msza Święta w intencjach za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity. Intencje wypisane na kartce możemy wrzucać do skarbonek w świecznikach.

 

  1. Zakończyliśmy kolędę ? wizytę duszpasterską dla chętnych. Dziękuję za wspólną modlitwę z błogosławieństwem i poświęceniem domu/mieszkania, rozmowy i gościnność oraz ofiary na rzecz parafii i naszej archidiecezji. Modlitwą i błogosławieństwem ogarniam wszystkich, z którymi nie mogłem się spotkać z powodu pandemii koronawirusa.

 

  1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek: w Żarnowie po Mszy Świętej o 17.00; w Rzystnowie o 18.15, nabożeństwo z możliwością przyjęcia Komunii Świętej; w Koniewie o 19.15, nabożeństwo z możliwością przyjęcia Komunii Świętej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę wielkopostną: w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej; w Żarnowie przed Mszą Świętą o 10.15.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne w Roku Świętego Józefa od niedzieli 7 marca. Poprowadzi ks. Józef Baron, doświadczony rekolekcjonista ze zgromadzenia księży salwatorianów. Szczegółowy plan dostępny jest na naszej stronie internetowej i mobilne aplikacji oraz na pocztówkach do wzięcia przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Rozpoczęcie rekolekcji na Mszach Świętych niedzielnych (9.00 ? Rzystnowo; 10.30 ? Żarnowo; 12.00 ? Koniewo). Poniedziałek (08.03.): Żarnowo o 17.00, Koniewo o 18.15; wtorek (09.03.): Żarnowo 17.00, Rzystnowo o 18.15; środa (10.03.): Rzystnowo o 17.00, Koniewo o 18.15.

 

  1. Trwają zapisy chętnych do sprzątania kościoła parafialnego.

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów, budowę nowego domu parafialnego (tzw. plebanii) i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz. Bóg zapłać za ofiary na tacę z okazji drugiej niedzieli miesiąca (14 lutego), przeznaczone na budowę plebanii: Rzystnowo ? 310 zł, Żarnowo ? 1140 zł, Koniewo ? 270 zł. Razem 1720 zł.

 

  1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Stasia?(starsze numery w ramach promocji) oraz ?Miłujcie się!?.

 

  1. Życzę błogosławieństwa na nadchodzący czas. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach.

Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!