1. Bóg zapłać za pięknie przygotowany odpust ku czci Chrystusa Króla w kościele parafialnym w Żarnowie. Za złożony anonimowo prezent odpustowy w kwocie 1000 zł z przeznaczeniem na akcesoria liturgiczne.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent, nowy rok kościelny.

1. Roraty z przeżywaniem pierwszego czwartku, piątku i soboty – Żarnowo o 17.00, Rzystnowo w piątek i sobotę o 18. 15, Koniewo w piątek i sobotę o 19.15.

W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.

1. Przy wyjściu z kościoła są dostępne świece wigilijne. Od przyszłej niedzieli poświęcone opłatki.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów, dbałość wewnętrzną i zewnętrzną świątyń oraz funkcjonowanie całej parafii, budowę nowego domu parafialnego. Za ofiary z okazji wypominek!

1. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańca, rózży która modli się o beatyfikację rodziców św. Jana Pawła II Emilię i Karola Wojtyłów.

1. Niech nam Pan Bóg błogosławi na cały tydzień. Darzy wszelkimi łaskami. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!