1. W październiku wspólnotowo modlimy na różańcu. W środę o 18.15 w Rzystnowie, o 19.15 w Koniewie. Natomiast w czwartek i sobotę w kościele parafialnym w Żarnowie o 17.00.

1. W najbliższą sobotę 23 paźdzziernika w kościele parafialnym o 17.00 comiesięczna Msza Święta za wstawiennictwem św. Jana Pawłą II i św. Rity. Intencje wypisane na kartce można wrzucić do skrzynki przy świeczniku.

1. Dostępne sa już kartki na Wypominki.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów prasę katolicką: ?Niedzielę?, ?Chit?, ?Idźmy do św. Józefa? oraz ?Dobre Nowiny?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?.

1. Bóg zapłać za życzliwość, różne dary, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Dziękuję za ofiary na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca przeznaczone na budowę nowego domu parafialnego. Rzystnowo – 410 zł, Żarnowo – 1260 zł, Koniewo – 220 zł.

1. Niech nam Pan błogosławi na cały tydzień. Wszelkimi łaskami niech Pan Bóg darzy. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!