1. Modlitwa różańcowa w październiku po każdej Mszy Świętej w dni powszednie. W niedziele w kościele parafialnym różaniec pół godziny przed Mszą Świętą prowadzony przez nasze róże różańcowe.

 

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: 28.10. (środa) ? święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza https://misericors.org/28-pazdziernika-swieto-swietych-apostolow-szymona-i-judy-tadeusza/.

 

  1. W przyszłą niedzielę 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych https://www.niedziela.pl/artykul/3820/nd/Uroczystosc-Wszystkich-Swietych-i-Dzien.

W Koniewie Msza Święta w wigilię uroczystości ? sobota 31 października o 18.15; w Rzystnowie w niedzielę o 9.00 w kościele, po niej procesja na cmentarz; w Żarnowie Msza Święta o 10.30 na cmentarzu i procesja z poświęceniem grobów.

 

  1. Przy wyjściu z kościoła proszę przyjąć prasę katolicką (?Niedziela? ?Dobre Nowiny?, ?Królowa Różańca Świętego?).

 

  1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz.

 

  1. W kolejne drugie niedziele miesiąca (następna 08 listopada) ? do rozpoczęcia budowy nowego domu parafialnego (plebanii) – będziemy zbierać większe ofiary na tacę z przeznaczeniem na remonty poszczególnych kościołów (osobno wierni na swój kościół).

 

  1. Zmiana tajemnic nowopowstałej róży z okazji 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II wyjątkowo w drugą niedzielę listopada (08.11.).

 

  1. Życzę błogosławieństwa na cały tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!