1. Msze Święte w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (01.012020 r., Nowy Rok): Żarnowo ? 17.00; Rzystnowo – 18.00; Koniewo – 19.00.

1. Najbliższy piątek i sobota są pierwszymi miesiąca. Msze Święte z komunią św. wynagradzającą za grzechy przeciw Sercu Pana Jezusa (9 pierwszych piątków miesiąca) i Niepokalanemu Sercu Maryi (5 pierwszych sobót miesiąca): w piątek (Żarnowo ? 17.00, Rzystnowo ? 18.00, Koniewo ? 19.00); w sobotę (Koniewo ? 15.00, Rzystnowo ? 16.00 i Żarnowo ? 17.00).

1. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w ich domach z posługą sakramentalną.

1. W poniedziałek 6 stycznia będziemy obchodzić uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte: 9.00 ? Rzystnowo; 10.30 ? Żarnowo; 12.00 ? Koniewo. W tym dniu zostanie poświęcona kreda na oznaczenie drzwi naszych domów i mieszkań: K vel C (Christus ) M (Mansionem) B (Benedicat), NIECH CHRYSTUS BŁOGOSŁAWI TEN DOM (MIESZKANIE).

Przy okazji pobierania poświęconej kredy można będzie złożyć drobną ofiarę przeznaczoną na potrzeby misyjne.

1. Można zapisywać się na pielgrzymkę do Chorwacji (26 maja do 04 czerwca 2020 r.). Potrzebny do tego formularz jest do pobrania z naszej strony parafialnej www.parafiazarnowo.pl oraz do wzięcia przy wyjściu z kościoła.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Kolęda ? wizyta duszpasterska – rozpocznie się 08 stycznia br. Szczegóły zostaną podanew niedzielę 05 stycznia 2020 r.

1. Błogosławieństwa na cały Rok Pański (Anno Domini) 2020 ? pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!