1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień.

1. Na naszym profilu facebookowym (parafia Chrystusa Króla w Żarnowie) transmitujemy Mszę Świętą niedzielną i świąteczną z kościoła parafialnego w Żarnowie o 10.30.

1. 3. W Wielki Czwartek, w Wielki Piątek oraz w Wielką Sobotę spotykamy się w kościele: o 17.00 w Koniewie; w Rzystnowie o 18.30 i w Żarnowie o 20.00.

1. Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy i przy Grobie Bożym w czwartek i piątek: Koniewo ? od 18.00 do 22.00; Rzystnowo ? od 19.30 do 22.30; Żarnowo ? od 21.30 do 23.30.

1. Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pana Jezusa: w Żarnowie o 6.00 i 10.30, w Koniewie o 8.00 i Rzystnowie o 9.00. W Poniedziałek Wielkanocny: 9.00 ? Rzystnowo, 10.30 ? Żarnowo, o 12.00 ? Koniewo.

1. Trwamy w modlitwie w intencji całej parafii (włączmy również intencję o opanowanie obecnej epidemii!!!) ?100 dni z różańcem na 100 urodziny św. Jana Pawła II? (od 09 lutego do 18 maja 2020 r.). Chcemy, aby codziennie chociaż jedna osoba odmawiała jedną część różańca (niedziela ? część chwalebna, poniedziałek ? radosna, wtorek ? bolesna, środa ? chwalebna, czwartek ? światła, piątek ? bolesna, sobota – radosna. Dlatego zachęcamy do zapisywania się w specjalnym zeszycie na konkretny dzień tego tygodnia.

1. Proszę przy wyjściu z kościoła przyjąć od ministrantów lub wziąć ze stolika religijną prasę i  książki.

1. Na zakup działki pod budowę nowego domu parafialnego (plebanii) do tej pory zebraliśmy 43946 zł (potrzeba 70 tys.). Według umowy przedwstępnej zawartej 11 stycznia tego roku, sprawę trzeba sfinalizować do końca czerwca br. Za ofiary wyrażam wielką wdzięczność!

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

1. W tym roku błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny odbywa się w domu według modlitwy zamieszczonej na naszej stronie parafialnej i mobilnej parafii ?Chrystusa Króla w Żarnowie?.

1. Wszystkim drogim parafianom życzę w tym trudnym okresie zmagania się z epidemią przede wszystkim cierpliwości i wiary, iż uda nam się z Bożą pomocą pokonać wszelkie trudności. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!