1. Dzisiaj po kazaniu odnawiamy przyrzeczenia chrzcielne.

1. Trwa kolęda (wizyta duszpasterska w domach wiernych parafii):

12.01. (niedziela) od 14.00 ? Jarszewko;

14.01. (wtorek) od 15.00 ? Zielonczyn;

15.01. (środa) od 15.00 ? Żarnówko;

16.01. (czwartek) od 15.00 ? Łąka, bloki 42 i 43;

17.01. (piątek) od 15.00 ? Łąka, bloki 40 i 41;

18.01. (sobota) od 10.00 ? Łąka wszystkie pozostałe rodziny w tej miejscowości.

21.01. (wtorek) od 15.00 ? Racimierz od ul. Leśnej i domy po stronie szkoły;

22.01. (środa) od 15.00 ? Racimierz od ul. Łąkowej i domy po drugiej stronie szkoły.

Proszę, aby wszyscy ? w miarę możliwości ? uczestniczyli w tym wyjątkowym spotkaniu. Dzieci niech przygotują zeszyty z religii i książeczki/sprawdziany z niedzielnych Mszy Świętych. Przy okazji wizyty będę spisywać na nowo dane wiernych (do użytku wewnętrznego parafii).

1. Do końca stycznia zapisujemy się na pielgrzymkę do Chorwacji (26 maja do 04 czerwca 2020 r.). Potrzebny do tego formularz jest do pobrania z naszej strony parafialnej www.parafiazarnowo.pl

oraz do wzięcia ze stolika przy wyjściu z kościoła.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

1. Po wielu tygodniowych konsultacjach z różnymi specjalistami wraz z radą parafialną, po zaakceptowaniu przez ks. biskupa, podjęliśmy decyzję o zakupie działki pod budowę nowej plebanii na ulicy Podgórnej. Koszt zakupu z notariuszem wynosi 70 tysięcy złotych. Do tej pory na ten cel zebraliśmy 21 tysięcy zł. Sprawę trzeba sfinalizować do końca czerwca br. Proszę w związku z tym o wpłaty indywidualne i o większe ofiary na tacę w każdą drugą niedzielę miesiąca (obecna, 12 stycznia).

1. Błogosławieństwa na cały tydzień pracy i nauki, przeżywania codzienności ? pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych w domach i szpitalach. Do zobaczenia na kolędzie! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!