1. Pasterki w najbliższy czwartek: 21.00 w Koniewie; 22.30 w Rzystnowie i 24.00 w Żarnowie.

1. Msze Święte dni świątecznych w piątek, sobotę i niedzielę: Rzystnowo o 9.00; Żarnowo o 10.30 i Koniewo o 12.00.

1. Przy wyjściu z kościoła proszę przyjąć prasę katolicką (?Niedziela? ?Dobre Nowiny?, ?Królowa Różańca Świętego?).

1. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dary, ofiary na remont kościołów i funkcjonowanie całej parafii, za bieżącą dbałość o wygląd świątyń wewnątrz i na zewnątrz. Dziękujemy Maciejowi Dąbrowskiemu za transmisje Mszy Świętych z kościoła parafialnego.

1. Od nowego roku każdego 22 miesiąca (lub w okolicy) w kościele parafialnym będą odprawiane Msze Święte przez wstawiennictwo Św. Rity i św. Jana Pawła II w intencjach, które możemy na kartce wrzucać do skarbonek w świecznikach.

1. Życzę błogosławieństwa na cały świąteczny tydzień. Nasze życie i wszystkie sprawy codzienne zawierzajmy naszym patronom: Chrystusowi Królowi Wszechświata, Matce Bożej Częstochowskiej i św. Stanisławowi Kostce. Pozdrówcie wraz darem modlitwy chorych i wszystkich w domach.Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!