1. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla wybranej zmarłej osoby. https://www.radiomaryja.pl/kosciol/warunki-odpustu-zupelnego-1-8-listopada/

 

 

  1. Nabożeństwa wypominkowe w tym tygodniu: Rzystnowo ? środa o 17.00; Koniewo ? środa

o 18.00; Żarnowo ? czwartek, piątek i sobota o 17.00.

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu kościelnym wspominamy: 04.11 (poniedziałek) ? św. Karola Boromeusza https://www.pch24.pl/sw–karol-boromeusz-,7182,i.html; 09.11 (sobota) ? święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej http://www.slowo.redemptor.pl/pl/1204/7445/rocznica-poswiecenia-bazyliki-lateranskiej-%E2%80%93-swieto.html.

 

  1. Od 1 listopada w polskich kinach można oglądać bardzo głośny film pt. ?Nieplanowane?. Gorąco zachęcam, by wybrać się do kina. Więcej o filmie w gazecie ewangelizacyjnej Dobre Nowiny, które proszę przyjąć od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Proszę, aby składać wypełnione deklaracje związane z tematem budowy nowej plebanii. Można do sołtysów lub bezpośrednio do mnie. Każda decyzja będzie uszanowana. Najważniejsze, żeby dać odpowiedź.

 

  1. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym: modlić się i zbierać ofiary dla głodujących Sudanie Południowym https://pkwp.org/dzien-solidarnosci/sudan-poludniowy.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła (planującym wyjazd na pielgrzymkę do Medjugorie w przyszłym roku od 26 maja do 04 czerwca polecam czasopismo ?Głos Pokoju?.

Są również Kartki na Wypominki za naszych zmarłych.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!