1. Kończymy październik, miesiąc różańcowy i w tym roku Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny https://missio.org.pl/pontyfikat/555-pazdziernik-2019-nadzwyczajny-miesiac-misyjny.

Wspólnotowa modlitwa różańcowa w naszych kościołach: Żarnowo ? środa po Mszy Świętej o 17.00; Koniewo ? czwartek po Mszy Świętej o 17.00 (Liturgia Eucharystii z uroczystości Wszystkich Świętych); Rzystnowo ? środa po Mszy Świętej o 18.15. Odmawiajmy również różaniec w domach: indywidualnie i rodzinnie.

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu kościelnym wspominamy: 28.10. (poniedziałek) ? św. Judy Tadeusza, patrona w sprawach beznadziejnych https://misericors.org/modlitwa-w-ciezkim-strapieniu-do-sw-judy-tadeusza/.

 

  1. W piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta i procesja na cmentarz w Rzystnowie o 9.00. Msza Święta na cmentarzu w Żarnowie o 10.30.

 

  1. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla wybranej zmarłej osoby. https://www.radiomaryja.pl/kosciol/warunki-odpustu-zupelnego-1-8-listopada/.

 

  1. Proszę, aby składać wypełnione deklaracje związane z tematem budowy nowej plebanii. Można do sołtysów lub bezpośrednio do mnie. Każda decyzja będzie uszanowana. Najważniejsze, żeby dać odpowiedź.

 

  1. W najbliższą sobotą ? pierwszą miesiąca – Dzień Zaduszny. W godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych. Msze Święte: Żarnowo ? 17.00; Rzystnowo ? 18.00; w Koniewie o 19.00.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła. Są również Kartki na Wypominki za naszych zmarłych.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!