1. Dzisiaj po Mszach Świętych przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszki na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Z góry Bóg zapłać!

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu kościelnym wspominamy: 23.09. (poniedziałek) ? św. Pio https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/09-23a.php3; 26.09. (czwartek) ? świętych Kosmy i Damiana https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/09-26a.php3; 27.09. (piątek) ? św. Wincentego a Paulo https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/09-27.php3; 28.09. (sobota) ? św. Wacława https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/09-28a.php3.

 

  1. W czwartek (26.09.2019) wyjeżdżamy autokarem do Lichenia i Częstochowy w ramach corocznej pielgrzymki archidiecezjalnej na Jasną Górę. Powrót w sobotę wieczorem.

 

  1. Informuję, że sołtysi Zielonczyna (Żarnówka), Żarnowa, Racimierza i Łąki (Jarszewka) będą w najbliższym czasie rozmawiać z mieszkańcami sołectw na temat budowy nowej plebanii.

 

  1. Warto zaglądać na naszą stronę parafialną (www.parafiazarnowo.pl) i aplikację mobilną na smartfony ?Parafia Chrystusa Króla w Żarnowie?.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Szczególne podziękowania kieruję do wiernych z Rzystnowa i Miodowic za przygotowanie odpustu ku czci św. Stanisława Kostki patrona kościoła filialnego w Rzystnowie. Uroczystości odbyły się w ubiegła niedzielę.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!