1. Dzisiaj 15 września (niedziela) o 12.00 doroczny odpust ku czci patrona kościoła w Rzystnowie św. Stanisława Kostki (filia naszej parafii) połączone z dożynkami i poświęceniem odnowionej wieży kościelnej. Mszę Świętą będzie celebrował i wygłosi słowo Boże ks. Piotr Krzywda ze Szkół Salezjańskich w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy!

 

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu kościelnym wspominamy: 18 września (środa) ? św. Stanisława Kostkę, patrona dzieci i młodzieży; 21 września (sobota) ? św. Mateusza, apostoła i ewangelistę.

 

  1. W czwartek (19.09) na Mszę Świętą o 17.00 w Żarnowie zapraszam dzieci komunijne i ich rodziców.

 

  1. W następną niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszki na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

 

  1. Również w przyszłą niedzielę w Żarnowie spotkanie po Mszy Świętej z pielgrzymi wyruszającymi do Lichenia i Częstochowy.

 

  1. Warto zaglądać na naszą stronę parafialną (www.parafiazarnowo.pl) i aplikację mobilną na smartfony ?Parafia Chrystusa Króla w Żarnowie?.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!