1. Dzisiaj 25 sierpnia o 12.00 w Koniewie (nasz kościół filialny) uroczystości odpustowe ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej połączone z dożynkami. Mszy Świętej będzie przewodniczył i wygłosi słowo Boże ks. Ireneusz Lehmann, proboszcz z Kołczewa. Jesteśmy wszyscy serdecznie zaproszeni.

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy się modlić z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego. Zachęcam do spowiedzi i przyjmowania Komunii Świętej w tej intencji.

 

  1. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Lichenia i Częstochowy w dniach od 26 do 28 września (koszt 300 złotych).

 

  1. Warto zaglądać na naszą stronę parafialną (www.parafiazarnowo.pl) i aplikację mobilną na smartfony ?Parafia Chrystusa Króla w Żarnowie?.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Dużo siły w pracach polowych i innych. Cieszymy się gośćmi na naszym terenie i ogarniamy ich modlitwą. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!