1. Módlmy się za dzieci i młodzież na wakacjach, także za wszystkich na urlopach.

2. W miesiącu lipcu postarajmy się wspólnotowo i indywidualnie odmawiać litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Główną intencją niech będzie modlitwa o urodzaje.

3. Zachęcam do instalowania w swoich telefonach aplikacji mobilna parafia Żarnowo. Dzięki temu, między innymi, będziemy bezpośrednio otrzymywać co tydzień ogłoszenia duszpasterskie.

4. Warto również zaglądać na naszą stronę www.parafiazarnowo.pl

5. W najbliższą sobotę 27 lipca będziemy gościć uczestników szczecińskiej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę. Tradycyjnie podejmiemy ich obiadem.
http://szczecinska.pl

6. W naszym kościele dostępna jest prasa katolicka: ?Niedziela? ?Królowa Różańca Świętego?, ?Miłujcie się!?. Również możemy otrzymać książki religijne.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych poświęcenie samochodów i innych pojazdów na zakończenie XX Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na pojazdy dla polskich misjonarzy pracujących na całym świecie.

8. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Obecnie remontujemy wieżę kościoła filialnego pw. św. Stanisława Kostki w Rzystnowie. Koszt inwestycji ? 95 tysięcy złotych.

9. Błogosławionego tygodnia, szczęśliwych i owocnych wakacji, urlopów ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!