1. Módlmy się za dzieci i młodzież na wakacjach, także za wszystkich na urlopach.
  2. W miesiącu lipcu postarajmy się wspólnotowo i indywidualnie odmawiać litanię do Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Główną intencją niech będzie modlitwa o urodzaje.

http://www.krolowa-pokoju.com.pl/lipiec-miesiac-szczegolnej-czci-krwi-chrystusa.html

 

  1. Zachęcam do instalowania w swoich telefonach aplikacji mobilna parafia Żarnowo. Dzięki temu, między innymi, będziemy bezpośrednio otrzymywać co tydzień ogłoszenia duszpasterskie.

 

  1. Warto również zaglądać na naszą stronę www.parafiazarnowo.pl

 

  1. W sobotę 27 lipca będziemy gościć uczestników szczecińskiej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę. Tradycyjnie podejmiemy ich obiadem.

http://szczecinska.pl

 

  1. W naszym kościele dostępna jest prasa katolicka: ?Niedziela? ?Królowa Różańca Świętego?, ?Miłujcie się!?. Również możemy otrzymać książki religijne.

 

  1. We wrześniu (od 26 do 28) chcemy pielgrzymować do Lichenia i Częstochowy w ramach corocznej pielgrzymki archidiecezjalnej. Koszt przejazdu i 2 noclegów ? 300 złotych. Zapisy trwają.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Obecnie remontujemy wieżę kościoła filialnego pw. św. Stanisława Kostki w Rzystnowie. Koszt inwestycji ? 95 tysięcy złotych.

 

  1. Błogosławionego tygodnia, szczęśliwych i owocnych wakacji, urlopów ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!