1. 1. Módlmy się za dzieci i młodzież na wakacjach, także za wszystkich na urlopach.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze Święte: Żarnowo ? 17.00; Rzystnowo ? 18.00; o 19.00 w Koniewie. Zachęcam do praktykowania pierwszych dziewięciu piątków miesiąca i pięć pierwszych sobót.

 

  1. W miesiącu lipcu zachęcam do wspólnotowego i indywidualnego odmawiania litanii do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

http://www.siostrymisjonarki.pl/modlitwy/miesiac-krwi-chrystusa.html

 

  1. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach.

 

  1. Zachęcam do instalowania w swoich telefonach aplikacji mobilna parafia Żarnowo. Dzięki temu między innymi będziemy bezpośrednio otrzymywać co tydzień ogłoszenia duszpasterskie.

 

  1. Warto również zaglądać na naszą stronę www.parafiazarnowo.pl

 

  1. Zachęcam za dobrowolną ofiarę do przyjmowania i czytania prasy religijnej i czasopism (?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. We wrześniu (od 26 do 28) chcemy pielgrzymować do Lichenia i Częstochowy w ramach corocznej pielgrzymki archidiecezjalnej. Koszt przejazdu i 2 noclegów ? 300 złotych. Zapisy trwają.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Za pamięć o wczorajszych imieninach

 

  1. Błogosławionego tygodnia, szczęśliwych i owocnych wakacji, urlopów ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!