1. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem: W Żarnowie o 17.00, w Rzystnowie o 18.00 i w Koniewie o 19.00. W Popielec obowiązuje post ścisły jakościowy (danie bezmięsne) i ilościowy ( jeden posiłek do syta i dwa lekkie).

1. Najbliższy czwartek jest I miesiąca. Msza Święta z modlitwą o powołania w Żarnowie o 17.00.

1. Zapraszam w piątek na nabożeństwa Drogi Krzyżowej (17.00 ? Żarnowo, 18.00 ? Rzystnowo, 19.00 ? Koniewo).

1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale: w Żarnowie przed Mszą Świętą, w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej.

1. Intencje mszalne: Żarnowo 08.03. 2019 r. (piątek) o 17.00 ? +Janusz Niezabitowski ( miesiąc po śmierci, pogrzebie); 09.03. (sobota) ? int. wolna; 10.03. (niedziela) – +Władysław Milkiewicz (14 rocz.). Koniewo w niedzielę 10.03.2019 o 12.00: +Olga, +Jan Rura, +Franciszek, +Anna Jama. W Rzystnowie o 13.00: +Ludwik Cedrowicz (4 rocz.), Jadwiga Cedrowicz.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie.

1. Wielkopostne Rekolekcje Parafialne rozpoczną się w niedzielę 17 marca a zakończą 20 marca w środę. Szczegóły w przyszłą niedzielę. Proszę ująć ten święty czas łaski w planowaniu codziennych zajęć.

1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!