1. W tym tygodniu od środy do piątku odbędą się rekolekcje szkolne w placówkach oświatowych na terenie naszej parafii w Racimierzu i Konienie.

 

  1. Również w tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze Święte: o 17.00 w Żarnowie, w Rzystnowie o 18.00 i o 19.00 w Koniewie. Zachęcam do praktykowania pierwszych dziewięciu piątków i pięć pierwszych sobót przyjmując Komunię Świętą Wynagradzającą.

 

www.deon.pl/religia/duchowosc-i-wiara/zycie-i-wiara/art,4508,12-obietnic-jezusa-dla-kazdego-kto-kultywuje-tradycje-pierwszych-piatkow-miesiaca.html

 

  1. W sobotą w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z Komunią Świętą. www.sekretariatfatimski.pl/pierwsze-soboty-miesica/49-abc-pierwszych-sobot-miesica

 

  1. Najbliższa niedziela jest ostatnią tegoroczną karnawałową .

 

  1. Intencje mszalne: Żarnowo 01.03. 2019 r. (piątek) o 17.00 ? w int. Matek Różańcowych; 02.03. (sobota) – +Ryszard Matulka (w 30 dzień); 03.03. (niedziela) – +Janina, +Tadeusz, +Zgmunt, +Robert, +Adam Sasin, +Józef, +Zofia, +Stanisław Dąbrowski, +Teresa Janiak. Koniewo w niedzielę 03.03.2019 o 12.00: +Leokadia Czerniec (30 dzień). W Rzystnowie o 13.00: +Alicja Wachowiak (21 rocz.), +Stanisława (2 rocz.) Murańska ? Karska.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła szczególnie za ofiary kolędowe. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie.

 

  1. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w Rzystnowie w czwartek po Mszy Świętej o 17.00, w Koniewie w piątek po Mszy Świętej o 19.00.

 

9 . Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!