1. W najbliższą środę o 17.00 Msza Święta kościele parafialnym, a po niej spotkanie z dziećmi komunijnymi i ich rodzicami. Natomiast w czwartek na Mszę Świętą o 17.00 również w kościele parafialnym zapraszam kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. Intencje mszalne: Żarnowo 21.02. (czwartek), godz. 17.00 ? +Tadeusz Malinowski; 23.02. (sobota), godz. 17.00 – +Ryszard Byś (8 rocz.); 24.02. (niedziela), godz. 10.30 ? +Ryszard Zaremba (7 rocz.), +Czesław Zaremba. Koniewo ? W 40 rocznicę ślubu Barbary i Andrzeja Jama, niedziela 24 lutego br., godz. 12.00. Rzystnowo, 24.02, godz. 13.00 – +Nina, +Luba, +Bazyl Puśko.
  3. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  4. Aktualne jest zaproszenie na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. CAŁKOWITY koszt 2450 zł. Szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia. Na stoliku wyłożone są KARTY ZGŁOSZENIOWE na pielgrzymkę, które należy wypełnić i dostarczyć do księdza, jeżeli ktoś zdecyduje się na wyjazd. Pozostało jeszcze 8 wolnych miejsc.
  5. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła: remonty kościołów i budowę plebanii. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie.
  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!