1. Obecnie w roku kościelnym przeżywamy Okres Zwykły. Tegoroczny karnawał potrwa do 05 marca włącznie. W Popielec 6 marca rozpoczniemy okres Wielkiego Postu.

 

  1. Intencje mszalne: Żarnowo 16.02. (sobota), godz. 17.00 ? +Halina i +Franciszek Dąbrowscy; 17.02. (niedziela), godz. 10.30 ? +Felicja, +Józef Milkiewicz. Koniewo – +Bogusław Radwański (8 rocz.), niedziela 17 lutego br., godz. 12.00.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Aktualne jest zaproszenie na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. CAŁKOWITY koszt 2450 zł. Szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia. Na stoliku wyłożone są KARTY ZGŁOSZENIOWE na pielgrzymkę, które należy wypełnić i dostarczyć do księdza jeżeli ktoś zdecyduje się na wyjazd.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła szczególnie za ofiary kolędowe. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!