1. Dzisiaj po Mszy Świętej przy wyjściu z kościoła można będzie zakupić kartki wielkanocne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Racimierzu. Uzyskane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sztandaru do naszej szkoły.

 

  1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale: w Żarnowie przed Mszą Świętą, w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej. W piątki nabożeństwa Drogi Krzyżowej: 17.00 ? Żarnowo, 18.00 ? Rzystnowo, 19.00 ? Koniewo.

Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

https://olsztyn.gosc.pl/doc/5381942.Czas-laski

 

  1. Mamy zaproszenie do kina w Goleniowie w dniach od 5 do 11 kwietnia na przepiękny film o św. Faustynie ?Miłość i miłosierdzie?.

 

  1. Jeszcze raz przypominam wszystkim wiernym praktykującym w kościele parafialnym w Żarnowie, że od 25 marca uroczystości pogrzebowe będą tylko w kaplicy cmentarnej (Msza Święta, odprowadzenie do grobu). W kościołach filialnych w Rzystnowie i Koniewie ? jak dotychczas.

 

  1. W najbliższą niedzielę przyda Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm, które możemy tradycyjnie nabywać przy kościele od matek różańcowych.

 

  1. Intencje mszalne: Żarnowo: 11.04 (czwartek) o 17.00 ? int. wolna, 12.03. (piątek) o 17.00 ? +Krystyna Jarmuła (int. od Wandy Bochna z rodziną z Tarnowa); 13.04. (sobota) o 17.00 ? +Mirosław Łuczak z okazji ziemskich urodzin, +Henryk i +Józefa (ona); 14.04. (niedziela) – +Teodora, +Edward, +Zdzisława Frączek, +Agata, +Dominika Frączek. Koniewo w niedzielę14.04. o 12.00 – int. wolna. W Rzystnowie o 09.00: +Marta Maciołek (w 30 dzień po pogrzebie).

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. W niedzielę 5 maja br. organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach. Wyjazd o 13.00, udział w różańcu pokutnym z kościoła na cmentarz wojenny, powrót ok. 22.00. Koszt 50 złotych. Zapisy trwają.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie. W Żarnowie dziękujemy rodzinom: Podowa, Lipskim. W najbliższą sobotę prosimy rodziny: Górskich, Krupa, Krawczyk, Prużańskich.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!