1. Dzisiaj Rocznica I Komunii św. o 10.30 w kościele parafialnym w Żarnowie.

 

  1. Przypominam o obowiązku wynikającego z przykazań kościelnych o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i Komunii św.. Okres wielkanocny trwa do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego (w tym roku do 9 czerwca).

 

  1. Trwają nabożeństwa majowe. W każdą niedzielę w Żarnowie przed Mszą Świętą, w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej. W tygodniu codziennie o 18.00 w kościołach i przy krzyżach.

 

  1. W środę we wspomnienie św. Rity na Mszę Świętą o 17.00 zapraszam wszystkich pielgrzymów wyjeżdżających się do Włoch. Po Mszy Świętej spotkanie organizacyjne.

 

  1. We wrześniu (26 do 28) chcemy pielgrzymować do Lichenia i Częstochowy w ramach corocznej pielgrzymki archidiecezjalnej. Szczegóły za tydzień.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism (?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Bardzo dziękuję za świece przy ołtarzach bocznych zakupione przez Matki Różańcowe z ofiar złożonych przy zakupie palm, które oczywiście przygotowały matki Różańcowe.

 

  1. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!