1. Dzisiaj o 12.00 przeżywamy odpust w kościele parafialnym w Żarnowie, który poprowadzi
  2. Piotr Krzywda ze szkół salezjańskich w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich parafian i gości.

Po uroczystej liturgii wystawa ze zdjęć przedstawiających wydarzenia z różnych lat naszej parafialnej historii. Natomiast w tym samym czasie na placu przykościelnym spotkanie przy stole z regionalnymi wyjątkowo smacznymi wyrobami.

W Koniewie dzisiaj  Msza Święta wyjątkowo o 10.30.

 

  1. Nabożeństwa wypominkowe w tym tygodniu: Rzystnowo ? środa o 17.00; Koniewo ? środa

o 18.00; Żarnowo ? czwartek, piątek i sobota o 17.00.

 

  1. W tym tygodniu w kalendarzu kościelnym wspominamy: 25.11 (poniedziałek) ? św. Katarzynę Aleksandryjską https://opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/swieci/s_katarzyna_aleksandryjska.html; 30.11 (sobota) ? św. Andrzeja, apostoła https://opusdei.org/pl-pl/article/30-xi-sw-andrzeja-aposotola/.

 

  1. Na czwartek na 17.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej

i młodzież do bierzmowania wraz z rodzicami. Obecność obowiązkowa.

 

  1. Informuję, że do czasu wybudowania nowej plebanii lub właściwego rozwiązania tej sprawy, nasza parafia nie będzie organizować żadnych pielgrzymek.

 

  1. W przyszłą niedzielę zaczynamy Adwent, nowy rok kościelny.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Rodzinie Tomalów dziękujemy za prezent (kielich mszalny) z okazji tegorocznych imienin kościoła parafialnego.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!