1. Dzisiaj wspominamy św. Błażeja ? patrona od chorób gardła.

www.przewodnik-katolicki.pl/Archiwum/2003/Przewodnik-Katolicki-5-2003/Wiara-i-Kosciol/Swiety-Blazej-gardla-zagrzej

 

  1. Intencje mszalne: Żarnowo 09.02. (sobota) ? W 71 urodziny Ireny (dziękczynno ? błagalna); 10.02. (niedziela) ? Z okazji urodzin Andrzeja, żony Zofii, Małgosi i Mateusza (dziękczynno ? błagalna).

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Aktualne jest zaproszenie na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. CAŁKOWITY koszt 2450 zł. Szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia. Na stoliku wyłożone są KARTY ZGŁOSZENIOWE na pielgrzymkę, które należy wypełnić i dostarczyć do księdza jeżeli ktoś zdecyduje się na wyjazd.

Karta na WŁOCHY

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła szczególnie za ofiary kolędowe. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień, udanego wypoczynku związanego z feriami zimowymi ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!