1. Dzisiaj Uroczystość I Komunii św. o 10.30 w kościele parafialnym w Żarnowie.

 

  1. Biały Tydzień, codziennie Msza Święta o 17.00. Na te Msze Święte przychodzą również obowiązkowo dzieci, które w następną niedzielę będą obchodzić rocznicę I Komunii św.

 

  1. Trwają nabożeństwa majowe. W każdą niedzielę w Żarnowie przed Mszą Świętą, w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej. W tygodniu codziennie o 18.00 w kościołach i przy krzyżach.

 

  1. Od dzisiaj przez cały tydzień modlimy się o nowe liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii.

 

  1. Jutro w poniedziałek 13 maja obchodzimy rocznicę objawień fatimskich, a w czwartek 16 maja wspomnienie św. Andrzeja Boboli, jednego z głównych patronów Polski. Jest to również dzień imienin naszego ks. abpa Andrzeja Dzięgi.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism (?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Bardzo dziękuję za świece przy ołtarzach bocznych zakupione przez Matki Różańcowe z ofiar złożonych przy zakupie palm, które oczywiście przygotowały matki Różańcowe.

 

  1. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!

 

https://ekai.pl/oswiadczenie-prymasa-polski-ws-filmu-tomasza-sekielskiego-video/