1. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterki: w Koniewie o 21.00, o 22.30 w Rzystnowie
i w Żarnowie o 24.00.

2. Msze Święte w pierwszy i drugi dzień świąt: Rzystnowo ? 9.00; Żarnowo ? 10.30;
Koniewo – 12.00.

3. We wspomnienie św. Szczepana (drugi dzień świąt) ofiary na tacę są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4. Po świętach w kalendarzu kościelnym wspominamy: 27.12. (piątek) ? św. Jana Ewangelistęhttps://deon.pl/wiara/sw-jan-ewangelista-apostol-milosci,335664;
28.12. (sobota) ? Świętych Młodzianków, męczenników http://www.slowo.redemptor.pl/pl/1204/7505/swietych-mlodziankow-meczennikow-%E2%80%93-swieto.html.

5. Można już zapisywać się na pielgrzymkę do Chorwacji. Potrzebny do tego formularz jest do pobrania z naszej strony parafialnej www.parafiazarnowo.pl oraz do wzięcia przy wyjściu z kościoła.

6. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

7. Poświęcone opłatki można jeszcze otrzymać w zakrystii. Przy tej okazji można złożyć tradycyjną ofiarę na potrzeby wspólnoty naszej parafii. Natomiast świece na stół świąteczny ?Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom? https://ekai.pl/wigilijne-dzielo-pomocy-dzieciom-2019/ będzie można zakupić (małe świece ? 6 zł, duże ? 15 zł.) przy wielu różnych okolicznościach.

8. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone w poprzednią niedzielę w wysokości 272, 63 na pomoc ?Kościołowi na Wschodzie?.

9. W przyszłą niedzielę przypada święto świętej rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Podczas Mszy Świętych odnowie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków.

10. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały świąteczny tydzień ? pozdrówcie chorych w domach
i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!