1. Dzisiaj kończymy Kolędę ? wizytę duszpasterską w naszych domach.

www. opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZD/niedziela201301_koleda.html

27.01.2019 r. (niedziela) od 15.00 ? Żarnowo, ul. Podgórna i ul. Spokojna.

  1. Jeżeli do kogoś z jakichkolwiek powodów nie dotarłem ? a ma takie życzenie ? to proszę zgłosić się w celu umówienia indywidualnej wizyty.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Msze Święte: o 17.00 w Żarnowie, w Rzystnowie o 18.00 i o 19.00 w Koniewie. Zachęcam do praktykowania pierwszych dziewięciu piątków i pięć pierwszych sobót przyjmując Komunię Świętą Wynagradzającą.

www.deon.pl/religia/duchowosc-i-wiara/zycie-i-wiara/art,4508,12-obietnic-jezusa-dla-kazdego-kto-kultywuje-tradycje-pierwszych-piatkow-miesiaca.html

www.sekretariatfatimski.pl/pierwsze-soboty-miesica/49-abc-pierwszych-sobot-miesica

  1. W sobotą najbliższą obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Na Mszach Świętych poświęcenie gromnic i możliwość złożenia ofiary na zakony klauzurowe (www. wpolityce.pl/kosciol/325861-w-polsce-zyje-ok-32-tys-osob-konsekrowanych-2-lutego-maja-swoje-swieto).

W godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych w domach z Komunią Świętą.

  1. W przyszłą niedzielę wspominamy św. Błażeja ? patrona od chorób gardła.
  2. Intencje mszalne: Żarnowo 01.0. 2019 r. (piątek) o 17.00 ? w int. Matek Różańcowych; 02.02. (sobota) – +Zofia Szczepanowicz w 1 rocz.; 03.02. (niedziela) – +Stanisław Krawczyk w 20 rocz. Koniewo w niedzielę 03.02.2019 o 12.00: +Leokadia Czerniec.
  3. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  4. Aktualne jest zaproszenie na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. Całkowity koszt 2450 zł. Szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia. Na stoliku wyłożone są KARTY ZGŁOSZENIOWE na pielgrzymkę, które należy wypełnić i dostarczyć do księdza jeżeli ktoś zdecyduje się na wyjazd.

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła szczególnie za ofiary kolędowe. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie. W Żarnowie dziękuję za sprzątanie: Warchołowskiej Katarzynie, Woźniak Patrycji, Wieczorek Grażynie, Waszkowskiej Izie, Kowalewskiej Monice.
  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!