1. Jutro 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego ? Dzień Świętości Życia. Msze Święte: w Żarnowie o 17.00, o 18.00 w Rzystnowie i w Koniewie o 19.00, podczas których będzie można podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu zostaną przeznaczone na fundusz życia w naszej archidiecezji.

1. Informuję wszystkich wiernych praktykujących w kościele parafialnym w Żarnowie, że od jutra uroczystości pogrzebowe będą tylko w kaplicy cmentarnej (Msza Święta, odprowadzenie do grobu). W kościołach filialnych w Rzystnowie i Koniewie ? jak dotychczas.

1. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale: w Żarnowie przed Mszą Świętą, w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej. W piątki nabożeństwa Drogi Krzyżowej: 17.00 ? Żarnowo, 18.00 ? Rzystnowo, 19.00 ? Koniewo.

Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

1. Intencje mszalne: Żarnowo: 25.03 (poniedziałek) o 17.00 – +Genowefa Pluskota (10 rocz.), 29.03.(piątek) o 17.00 ? +Rajmund Malinowski; 30.03. (sobota) o 17.00 ? +Sabina Suleja (w 30 dzień, dar od uczestników Mszy Świętej pogrzebowej); 31.03. (niedziela) – +Julia Węcławek. Koniewo w niedzielę 31.03. o 12.00 – int. wolna. W Rzystnowie o 13.00: +Tomasz (3 rocz.) i +Ireneusz (3 rocz.) Michorzewscy.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism ( ?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. W niedzielę 5 maja br. organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Nadodrzańskie Królowej Pokoju w Siekierkach. Wyjazd o 13.00, udział w różańcu pokutnym z kościoła na cmentarz wojenny, powrót ok. 22.00. Koszt 50 złotych. Zapisy od dzisiaj. http://rozaniec.maryjni.pl/wydruki/strona_00_85.html

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Serdeczne podziękowania za dbałość o świątynie poprzez cotygodniowe sprzątanie.

1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!