1. Dzisiaj pielgrzymujemy do sanktuarium Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach. Wyjazd o 13.00, udział w różańcu pokutnym z kościoła na cmentarz wojenny, powrót ok. 22.00.

W czerwcu wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Włoch a we wrześniu do Lichenia i Częstochowy.

1. Trwają nabożeństwa majowe. W każdą niedzielę w Żarnowie przed Mszą Świętą, w Rzystnowie i Koniewie po Mszy Świętej. W tygodniu codziennie o 18.00 w kościołach i przy krzyżach.

1. Próba przed uroczystością I Komunii św. we wtorek w Żarnowie o 17.00.

1. W środę 08 maja ? uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.

1. Uroczystość I Komunii św. 12 maja br. w niedzielę o 10.30 w kościele parafialnym w Żarnowie. W przeddzień o 10.00 nabożeństwo pokutne z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych.

1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism (?Niedziela? ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii.

1. Błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!