1. Dzisiaj modlimy się i zbieramy ofiary do puszki na ?Kościół na Wschodzie?. Również dzisiaj w Koniewie z inicjatywy sołtysa i rady sołeckiej po Mszy Świętej  o 12.00 w miejscowej szkole odbędzie spotkanie opłatkowe dla wszystkich mieszkańców Koniewa i Siniechowa (wydarzenie godne pochwały).

 

  1. Msze Święte Roratnie (https://episkopat.pl/rzecznik-episkopatu-rozpoczyna-sie-adwent-i-akcja-roraty/) w tym tygodniu: Rzystnowo ? czwartek o 17.00; Koniewo ? czwartek o 18.00; Żarnowo ? środa, piątek i sobota o 17.00.

 

  1. Zapraszam do korzystania z sakramentu spowiedzi świętej z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia ? przed i po każdej Mszy Świętej.

 

  1. Można już zapisywać się na pielgrzymkę do Chorwacji. Potrzebny do tego formularz jest do pobrania z naszej strony parafialnej www.parafiazarnowo.pl oraz do wzięcia przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i książek, które można otrzymać od ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Poświęcone opłatki są przynoszone do domów w okresie Adwentu. Przy tej okazji można złożyć tradycyjną ofiarę na potrzeby wspólnoty naszej parafii. Natomiast świece na stół świąteczny ?Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom? https://ekai.pl/wigilijne-dzielo-pomocy-dzieciom-2019/ będzie można zakupić (małe świece ? 6 zł, duże ? 15 zł.) przy wielu różnych okolicznościach.

 

  1. W najbliższą środę o 17.00 w Żarnowie spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych

i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Obecność obowiązkowa!

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościołów i funkcjonowanie całej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone w poprzednią niedzielę w wysokości 1153 złotych na rzecz Przemysława Wieczorka pochodzącego z naszej parafii (Rzystnowo), który ciężko choruje na nowotwór oka.https://pomagam.pl/bi3ei8jo

 

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na cały tydzień ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!