1. Dzisiaj w II niedzielę Adwentu w całej Polsce obchodzony jest ?Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie?. Z tej okazji w przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszki, aby wspomóc biedniejsze od nas wspólnoty parafialne Kościoła katolickiego na Wschodzie.
https://episkopat.pl/9-xii-xix-dzien-modlitwy-i-pomocy-kosciolowi-na-wschodzie/

2. Zapraszam do udziału w Mszach Świętych Roratnich. W tym tygodniu: we wtorek (11.12) o 17.00 w Koniewie, w środę (12.12) o 17.00 w Rzystnowie i w czwartek (13.12) oraz w sobotę (15.12) o 17.00 w Żarnowie. Dzieci przychodzą z lampionami i serduszkami, na których wpisany jest dobry uczynek.

3. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Dostępne są już świece Caritas na stół wigilijny.

4. Intencje mszale: Żarnowo ? 15 grudnia w sobotę o 17.00: +Franciszek Dąbrowski; w niedzielę 16 grudnia w Żarnowie o 10.30: +Marian Malinowski.

5. Zapraszam na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. Koszt 2450,00 zł., szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia.

6. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Za sprzątanie kościoła dziękuję rodzinom: Gralla i Żyngiel. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy!

7. Poświęcone opłatki są tradycyjnie przynoszone do naszych domów przez pana Mariana Łuczaka. Można z tej okazji składać zwyczajowe ofiary na rzecz parafii.

8. Miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia i do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!