1. Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie odpustu parafialnego, który wczoraj doniośle przeżywaliśmy w duchowej wspólnocie parafialnej wraz z gośćmy. Wdzięczność kierujemy na ręce ks. profesora Stefana Koperka i ks. kanonika Józefa Pindla (wieloletniego proboszcza naszej parafii: 1978 ? 1991), którzy prowadzili Mszę Świętą i specjalne modlitwy okolicznościowe.

2. Nasze podziękowania składamy redakcji ?Naszego Dziennika? w osobie pana Akadiusza Uzarka za przywiezienie relikwii św. Jose, książek i filmów związanych ze Świętym.

3. Dzięki przygotowanej przez parafian Agapie (posiłki i napoje regionalne, loteria) zebraliśmy na nasze wspólnotowe potrzeby 3501 zł.

4. W tym tygodniu kończymy modlitwy za zmarłych na wypominkach: Koniewo (wtorek), Rzystnowo (środa) i Żarnowo (czwartek) o 17.00. Po wypominkach Msza Święta.

5. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Rano odwiedziny chorych w domach. Po południu Msze Święte wynagradzające Niepokalanemu sercu NMP: Żarnowo o 17.00, Rzystnowo ? 18.00 i Koniewo 19.00.
(http://www.sekretariatfatimski.pl/pierwsze-soboty-miesica/49-abc-pierwszych-sobot-miesica).

6. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

7. Intencje mszale: Żarnowo ? 02 grudnia w niedzielę o 10.30: +Barbara, +Leokadia Kulma. W Rzystnowie 13.00: +Jadwiga (2 rocz.) i +Ludwik Cendrowicz.

8. W przyszłą niedzielę początek Adwentu i nowego roku liturgicznego, kościelnego.

9. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy!

10. Miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia i do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!