1. Dzisiaj na wszystkich Mszach  Świętych odnowienie ślubowania małżonków.

 

  1. W najbliższy wtorek będziemy przeżywać uroczystość NMP Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze Święte jak w każdą niedzielę: 10.30 ? Żarnowo; 12.00 ? Koniewo i 13.00 w Rzystnowie (Dziękczynno ? błagalna za rodzinę Karczewicz).

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte w Żarnowie o 17.00 (o bł. Boże dla matek róży matki Bożej Częstochowskiej i dla całej parafii na rok 2019 oraz w intencji solenizantki Genowefy Pasik; w intencji wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, a także solenizantek Danuty Woźniak i Agnieszki Mikraszewicz). W Rzystnowie o 18.00; o 19.00 w Koniewie.

 

  1. W sobotę odwiedziny chorych w domach między 8.30 a 11.00. Msze Święte pierwszosobotnie: o 17.00 w Żarnowie (+Anna, +Wawrzyniec Kwintal), o 18.00 i 19.00 w Rzystnowie i Koniewie.

 

  1. W przyszłą niedzielę 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego ? Trzech Króli. Na każdej Mszy Świętej (Żarnowo 10.30 – +Wacław, +Leokadia , +Czesław, +Barbara Kulma; +Mieczysław, +Antoni, +Tadeusz Węcławik, +Czesław Kubiak; Koniewo o 12.00 i Rzystnowo 13.00) będziemy poświęcać kredę, kadzidło i wodę. Kredą proszę oznaczyć nasze odrzwia: K+M+B= 2019.

 

  1. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism (?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

 

  1. Aktualne jest zaproszenie na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. Koszt 2450 zł. szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia.

 

  1. Kolędę ? wizytę duszpasterską w domach rozpoczniemy od 8 stycznia we wtorek. Szczegółowy plan zostanie podany w przyszłą niedzielę

 

  1. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Za sprzątanie kościoła w Żarnowie paniom: Barbarze Spyrka, Zofii Sobków, Bożenie Dering, Monice Węcławek. W tym tygodniu o tę posługę prosimy panie: Danutę Sobies, Iwonę Ołdak, Wiolettę Walczak, Ewę Gełomej i EwęNemś.

 

  1. Miłej niedzieli, błogosławieństwa na Nowy Rok ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!