1. Pasterki w naszej parafii: Koniewo ? 21.00 (za zmarłych z rodziny Muszkiet: +Władysław, +Mirosław, +Katarzyna, +Ignacy), Rzystnowo ? 22.30 (za zmarłych rodziców o rodzeństwo z rodziny Murańskich i Naszydłowskich), o 24.00 w Żarnowie (za Parafian).
  2. Msze Święte w czasie świątecznym: Żarnowo ? 25 (Dziękczynno ? błagalna z okazji 39 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Heleny i Zdzisława Węcławków) i 26  grudnia (+Janina.+Tadeusz, +Robert, +Andrzej, +Adam, +Zygmunt Sasin; +Zofia, +Stanisław Dąbrowscy, +Tersa Janiak) o 10.30, Koniewo 25 i 26 (+Jan, +Stanisław, +Zofia Mortek) grudnia o 12.00, o 13.00 25 (Dziękczynno ? błagalna za rodzinę Kozłowskich) i 26 (+Irena Olan w 9 rocz.) grudnia w Rzystnowie.
  3. W przyszłą niedzielę 30 grudnia przypada święto Świętej Rodziny. Na wszystkich Mszach Świętych odnowienie ślubowania małżonków (w Żarnowie w intencji Elżbiety i Romana Jagieńskich z okazji 30 rocznicy sakramentu małżeństwa oraz w urodziny syna Tomasza; w Koniewie o 12.00 i  o 13.00 w Rzystnowie intencje są wolne)  .  
  4. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism (?Niedziela?, ?Miłujcie się!?, ?Królowa Różańca Świętego?) oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.

5. Aktualne jest zaproszenie na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. Koszt               2450 zł. szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia.

  1. Zachęcam do nabywania świec Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom .
     

  2. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Za sprzątanie kościoła w Żarnowie dziękuję: Łużnemu Patrykowi, Malinowskiej Stanisławie, Halinie Kuropatwie, Wandzie Dering, Milenie Jagiełło. W tym tygodniu proszę o tę posługę: Karola Kanię, Stanisława Bronikowskiego, Wandę Gełomej i Łukasza Węcławka.
  3. Miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia świątecznego ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!