1. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki, aby wspomóc biedniejsze od nas wspólnoty parafialne Kościoła katolickiego na Wschodzie.
  2. Zapraszam do udziału w Mszach Świętych Roratnich. W tym tygodniu: we wtorek (18.12) o 17.00 w Rzystnowie, w środę (19.12) o 17.00 w Koniewie i w czwartek (20.12) o 18.00 w Żarnowie oraz w sobotę (22.12) o 17.00 również w Żarnowie. Dzieci przychodzą z lampionami i serduszkami, na których wpisany jest dobry uczynek.
  3. Serdecznie zapraszam do spowiedzi adwentowej przed i po Mszach Świętych Roratnich.
  4. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Polecam tygodnik ?Niedziela?, w którym jest artykuł ze zdjęciami o naszym odpuście.
  5. Intencje mszale: Żarnowo ? 22 grudnia w sobotę o 17.00: +Józef Gieraszek, +Wacław, +Władysława, +Grażyna, +Andrzej z rodziny Radzkich; w niedzielę 23 grudnia w Żarnowie o 10.30: +Halina (21 rocz.), +Wacław (8 rocz.) Czarneccy; W Rzystnowie o 13.00: +Stanisława Bujalska (19 rocz.)
  6. Zapraszam na pielgrzymkę parafialną do Włoch w dniach od 9 do 18 czerwca 2019 roku. Koszt 2450 zł. szczegóły na naszej stronie internetowej i aplikacji mobilna parafia.
  7. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła. Za sprzątanie kościoła w Żarnowie dziękuję: Bożenie Poradzińskiej, Małgorzacie Szczepanowicz Stefanii Stacewicz . W tym tygodniu proszę o tę posługę Łużną Izabelę, Moczulską Katarzynę, Malinowską Stanisławę, Kuropatwę Janinę, Dering Wandę i Kuropatwę Halinę.
  8. Dziękuję panu Marianowi Łuczakowi za rozniesienie poświęconych opłatków do naszych domów. Dostępne są świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom .
     

  1. Miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia ? pozdrówcie chorych w domach i szpitalach. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy! Do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!