1. Dzisiaj obchodzimy 100 ? lecie niepodległości naszej Ojczyzny ? Polski. Wyrażamy Bogu wdzięczność za wspaniałą rocznicę.
  2. W miesiącu listopadzie modlimy się za zmarłych na wypominkach: Żarnowo (środa i sobota o 17.00); Rzystnowo (wtorek ? 17.00), Koniewo (czwartek o 17.00). Po wypominkach Msza Święta.
  3. Za dwa tygodnie 24 listopada w sobotę o 12.00 będziemy obchodzić odpust parafialny ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Rozpoczynamy przygotowania do tego wydarzenia. Dziękuję wszystkim za wczorajsze sprzątanie generalne kościoła. Na odpust chcemy po Mszy Świętej przygotować wspólny stół poczęstunkowy z naszym regionalnym jedzeniem. Zapraszam chętnych do tego przedsięwzięcia na zebranie w GOK jutro w poniedziałek o 16.00.
  4. Z okazji odpustu przybędzie do naszej parafii relikwia św. Jose Sancheza del Rio z Meksyku (kawałek jego kości). Wizerunek Świętego mamy już widoczny na banerze obok ołtarza. Więcej o kulcie relikwii, istocie odpustu, postaci Świętego przeczytamy w specjalnie wydanej broszurze dostępnej przy wyjściu z kościoła.
  5. Duchowe przygotowania z obecnością relikwii będą w 22 listopada w czwartek: w Żarnowie o 17.00, w Rzystnowie ? 18.00 i o 19.00 w Koniewie; 23 listopada w piątek: o 17.00 w Koniewie, 18.00 ? Rzystnowo i Żarnowie o 19.00.
  6. Zachęcam do nabywania za dobrowolną ofiarę i czytania prasy religijnej i czasopism oraz książek, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  7. Intencje mszale: Żarnowo ? 14 listopada w środę o 17.00: +Ryszard Wieczorek w miesiąc po pogrzebie; 17 listopada (sobota) – +Zenon (23 rocz.), +Bronisława Matyjasik; 18 listopada (niedziela) – +Anna (24 rocz.), +Władysław (15 rocz.), +Antoni (6 rocz.) z rodziny Błachów. W Rzystnowie (18 listopada, niedziela, godz. 13.00) – +Teresa, +Czesław, +Sławomir, Morkowie, +Alicja Kamińska.
  8. W środę 14 listopada po Mszy Świętej spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami. Proszę przynieść zeszyty ze sprawdzianami niedzielnych Mszy Świętych i uczestnictwa w modlitwie różańcowej.
  9. Dziękuję bardzo za sprzątanie naszych świątyń. W Żarnowie pani Agacie Garbaciak, Małgorzacie i Marcinowi Połonkom; w tym tygodniu prosimy o tę posługę rodziny: Walczak, Jarmuła i Kwintal.
  10. Bóg zapłać za życzliwość, pomoc, za wszelkie ofiary na rzecz kościoła, za różańce więźniom. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia niech Pan Bóg darzy!
  11. W przyszłą niedziele będziemy zbierać ofiary do puszek na Wydział Teologiczny US i KUL.

Miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia i do zobaczenia! Viva Cristo Rey! Niech żyje Chrystus Król!